created by Słoneccy.pl

Anna Jankowiak Natur-Med

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń: +48 570 946 199 lub umów się online:

W Naszym Gabinecie używamy tylko naturalnych kosmetyków, opartych na ziołach i naturalnych preparatach. Nasze kosmetyki nie uczulają, nie zawierają konserwantów ani żadnych chemicznych dodatków.

Natur-Med

Zabiegi pielęgnacyjne

Lifting próżniowy twarzy

Lifting próżniowy twarzy

Efekt widoczny po jednym zabiegu. Podniesieniu owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek, ukrwienie i pobudzenie skóry do produkcji kolagenu. Dla podtrzymania efektu zalecane 4-5 zabiegów w odstępie tygodniowym. Włókna kolagenowe zaczynają się produkować. Po zabiegu skóra jest zaróżowiona, zaczerwienienie znika następnego dnia. Przed zabiegiem wykonuję masaż odmładzający twarzy ze stymulacją punktów refleksologicznych, który pobudza procesy naprawcze w całym organizmie.

Maseczka z enzymów pijawki

Maseczka z enzymów pijawki

Hirudokosmetyka czyli w 100% naturalny i bezpieczny lifting skóry twarzy i dekoltu przy zastosowaniu leczniczych właściwości pijawek lekarskich, potocznie nazywany również maseczką z pijawek.

Właściwości lecznicze pijawek znane i wykorzystywane są od wieków. Hirudoterapia jest najpopularniejszą formą medycyny naturalnej, w szczególnie w sytuacjach, gdy medycyna konwencjonalna okazała się bezsilna.

Wydzielane przez pijawki hirudozwiązki bogate są w niezwykle odżywcze substancje takie jak:

– antyelastaza, która spowalnia proces starzenia się skóry oraz hamuje enzym rozkładający elastynę.

– kwas hialuronowy, który bardzo silne działanie przeciwzmarszczkowe.

Jest głównym składnikiem kremów do skóry dojrzałej dla kobiet i mężczyzn.

– hormony sterydowe, które odpowiadają za młody wygląd skóry

– lipidy oraz kwasy fosfatydowe, które wzmacniają w znaczący sposób warstwę izolacyjną i ochronną skóry

– elastyna i kolagenaza, które zmniejszają napięcie tkanki łącznej

Oprócz tego pijawki produkują serotoninę, która działa uspokajająco, egilnę, endorfinę oraz substancję histaminopodobną, która rozszerza naczynia skórne zwiększając ukrwienie.

Wszystkie te składniki sprawiają, iż maseczka lifitingująca zawiera w 100% naturalne związki, w znacznie zwiększonej ilości niż w kremach dostępnych na rynku, co powoduje natychmiastowy efekt.

Wykorzystywane w hirudokosmetyce pijawki lekarskie hodowane są w warunkach laboratoryjnych bez kontaktu z otoczeniem. Ponadto żywione są one w kontrolowany sposób z zachowaniem zasad niezbędnej higieny, zapewniającej pacjentom pełne bezpieczeństwo.

OPIS ZABIEGU

Aby wykonać lifting skóry twarzy i dekoltu najpierw pacjent poddaje się zabiegowi hirudoterapii. Na dokładnie oczyszczoną skórę, przystawiane są 3 – 5 pijawek lekarskich, co dodatkowo pozytywnie wpływa na organizm.

W tym czasie krew pacjenta miesza się z leczniczymi hirudozwiązkami, tworząc skuteczną mieszankę kosmetyczną.

Następnie po upływie określonego czasu ( zazwyczaj jest to ok 60 min) terapeuta nakłada na twarz i dekolt pacjenta wcześniej uzyskaną substancję składającą się z krwi i naturalnych enzymów. Maseczkę trzyma się na skórze ok 20 minut.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się bardziej wygładzona, jędrna nawilżona.

Lifting redukuje przebarwienia oraz normalizuje funkcje życiowe skóry. W przypadku trądziku lub innych zmian skórnych stają się one zdecydowanie mniej widoczne lub zanikają.

Systematyczność wykonywania ( 1-2 razy w miesiącu) w znaczny sposób spowalnia proces starzenia się skóry, poprawia jej elastyczność oraz redukuje zmarszczki.

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy + wygładzanie zmarszczek + podniesienie owalu twarzy (kolagen, złoto, platyna, srebro).

Za pomocą specjalnych najnowocześniejszych urządzeń niemieckiej produkcji z technologią microsilbeer oraz poprzez wygładzenie urządzeniem, które wprowadza głęboko w skórę kremy masując ją jednocześnie (wibracjami). Zabiegi wykonuje się ciepłem i zimnem, rano i wieczorem. Skóra staje się bardziej promienna, młodsza, a po 2 tygodniach zauważa się znaczne spłycenie zmarszczek, nawet głębokich. Można stosować kremy z serii przeciwzmarszczkowych oraz serum pod oczy. Zabieg ciepłem: ogrzanie do +42 stopni – ciepło otwiera pory skórne. Składniki pielęgnacyjne mogą przenikać głębiej niż ma to miejsce w przypadku nakładania zwykłego kremu. Zabieg zimnem: schłodzenie do +5 stopni – pory skórne pod wpływem chłodnej temperatury zamykają się. Nakładane na skórę produkty anti-aging są w ten sposób zatrzymywane wewnątrz skóry i mogą wykazywać swoje pełne działanie. Masaż skóry: jako samodzielna funkcja lub do stosowania równolegle podczas zabiegów ciepłem i zimnem – który pomaga składnikom aktywnym dotrzeć do jeszcze głębszych warstw skóry oraz poprawia ich przyswajanie. Skóra otrzymuje prawdziwy zastrzyk energii, ma gładszy i młodszy wygląd. Zalety Produkty anti-age są zatrzymywane wewnątrz skóry i mogą wykazywać swoje pełne działanie Warstwy skóry są stymulowane, co pomaga równomiernie rozprowadzić składniki. Niwelowanie opuchlizny np. worków pod oczami dzięki usuwaniu nadmiaru płynów. Połączenie ciepłych i zimnych zabiegów oraz masażu to prawdziwy zastrzyk energii dla skóry. Skuteczna, intensywna pielęgnacja cery. Żelazko pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty w połączeniu z intensywnymi produktami anti-age. Produkty te mają specjalnie opracowane, skuteczne formuły. Serum pod oczy zapewnia cienkiej, delikatnej skórze w okolicach oczu długotrwałe nawilżenie. Oba rodzaje kremu- anti-age intensywnie pielęgnują cerę młodszą lub bardziej dojrzałą i zwalczają zmarszczki na czole i na policzkach.

zabieg bankietowy

Zabieg bankietowy - przed wielkim wyjściem

Natychmiastowe podniesienie owalu twarzy i lifting zmarszczek, poprzez zastosowanie profesjonalnego skoncentrowanego serum liftingującego.

Efekt utrzymuje się do 24 godzin.